Autolaweta Poznań – Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa Poznań - autolaweta
Nasza autolaweta

Specjalnie dla klientów naszego warsztatu uruchomiliśmy nową usługę: pomoc drogową na terenie Poznania i okolic. Posiadamy autolawetę dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić naszym kontrahentom maksimum wygody przy obsłudze zleceń – odbieramy przeznaczony do naprawy pojazd spod domu i odstawiamy z powrotem już gotowy, co pozwala oszczędzić czas stracony na dostarczeniu samochodu do warsztatu i planowaniu powrotu.

Jeżeli Twoje auto po kolizji nie nadawało się do jazdy i zostało przewiezione na parking lub teren Twojej posesji, aby nie szukać warsztatu „ad hoc”, nasza usługa przeznaczona jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz uniknąć dodatkowych wysokich kosztów lawety, możesz transport zlecić nam, lub skorzystać z naszej oferty kompleksowej naprawy.

Świadczymy także usługę zwykłego transportu pojazdów z punktu A do punktu B – jeżeli masz już dość wysokich cen i niezbyt profesjonalnego podejścia do pracy (wiemy niestety, że zdarza się to dość często), zleć transport nam. Polecamy się zwłaszcza osobom, chcącym przewieźć swoje auto do lub z Poznania. Skontaktuj się z nami – wycenimy dokładnie koszt podróży samochodu autolawetą, rzetelnie i bez ukrytych kosztów, które tzw. „laweciarze” doliczają czasem już podczas załadunku lub rozładunku, kiedy rezygnacja z usługi wiąże się z kolejnym oczekiwaniem.

Aby skorzystać z naszej usługi pomocy drogowej „24 godziny, siedem dni w tygodniu, przez cały rok” na terenie Poznania i okolic, skontaktuj się z nami telefonicznie – wycenimy koszt wyjazdu i odwiezienia auta we wskazane miejsce. Oferujemy atrakcyjne stawki, bez żadnych dodatkowych niespodzianek. Zapraszamy!