Lakiernik samochodowy Poznań, Luboń

Lakiernik Poznań - malowanie błotnika, zderzaka oraz drzwi

Lakiernika samochodowego potrzebujemy w trzech przypadkach – kiedy chcemy samochód naprawić po zdarzeniu drogowym, odmienić całkowicie jego oblicze, lub odrestaurować stary pojazd i dać mu drugie życie. Niezależnie, czego akurat potrzebujemy, zawsze staramy się wybrać najlepszego fachowca. Ewentualne poprawki kosztują nas czas, pieniądze i nerwy, więc wybierajmy z głową.


Lakiernia samochodowa, która będzie zajmować się naszym autem, musi mieć przede wszystkim doświadczenie. Każdy zna powiedzenie „dużo sprzętu, niewiele talentu” – nie inaczej jest w naszej branży. Norbert Bicki zdecydowanie spełnia to kryterium – jest lakiernikiem w drugim pokoleniu, więc doskonale poznał ten złożony temat.


Kolejną kwestią, na którą należy zwracać uwagę, przy wyborze warsztatu, jest sprzęt, na którym się tam pracuje. Nie jest możliwe wykonanie porządnej roboty lakierniczej za pomocą pistoletu kupionego na przysłowiowej „promocji marketowej”, wiadra masy szpachlowej i papieru ściernego – same dobre chęci to niestety za mało. Solidne narzędzia oraz obowiązkowo komora bezpyłowa – są to konieczne wymagania, aby polakierować samochód zgodnie ze sztuką.

Lakiernik Poznań - lakierowanie błotnika w kolorze złotym


Jeżeli więc zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze lakierowania, mieszkasz w okolicach Poznania, Lubonia, Mosiny – nasza oferta jest dla Ciebie. Przed przyjęciem samochodu do warsztatu szczegółowo omawiamy każdy przypadek oraz doradzamy najlepsze rozwiązania. Nie musisz przywozić nam samochodu na oględziny – wystarczy przesłać dokładną dokumentację fotograficzną.