Usługi blacharskie – blacharz Poznań, Luboń

Blacharz Poznań - naprawa wgniecionych drzwi oraz błotnika.
Naprawa wgniecenia na drzwiach i błotniku

Wiele osób naprawiających samochód po zdarzeniu drogowym decyduje się na usługi blacharskie i lakiernicze świadczone przez dwa różne warsztaty. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, ponieważ często kończy się długim oczekiwaniem na naprawę blacharską, która często nie mieści się w umówionych ramach czasowych. Skutkuje to kolejnym problemem u lakiernika – samochód nie zjawia się w umówionym terminie, co powoduje dalsze opóźnienia. Takie problemy występują tak u nas w Poznaniu, jak i w całej Polsce.

Z tego powodu oferujemy naszym klientom możliwość wykonania drobnych usług blacharskich na miejscu. Pozwala to znacznie skrócić czas naprawy oraz uniknąć sytuacji, kiedy samochód dostarczony do nas wymaga poprawek – takie sytuacje nie należą niestety do rzadkości. W naszym przypadku sytuacja jest jasna – blacharkę musimy zrobić profesjonalnie, ponieważ w innym wypadku nie ma sensu lakierować auta, ponieważ ewentualne niedociągnięcia będą widoczne gołym okiem.

Wybór należy oczywiście do Ciebie, my możemy jedynie wymienić korzyści płynące z wykonania kompleksowej naprawy pojazdu w naszym warsztacie. Na pewno unikniesz dodatkowych kosztów związanych z transportem auta od blacharza do nas – przeważnie odbywa się to lawetą, ponieważ zwykle nie nadaje się ono jeszcze do jazdy. Dodatkowo masz pewność, że naprawa zostanie wykonana szybciej, ponieważ od razu po zakończeniu prac blacharskich następuje proces lakierowania. W ramach naprawy odwieziemy auto pod Twój dom w okolicach Poznania – uwalnia to naszych klientów od konieczności szukania kierowcy, aby dotrzeć do warsztatu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – omówimy wszelkie kwestie związane z naprawą oraz jej ceną, przedstawimy możliwe terminy oraz uprzedzimy o ewentualnych problemach i ograniczeniach. Dodatkowo przy wszystkich pracach sporządzamy rzetelną i rozbudowaną dokumentację zdjęciową, którą można przedstawić potencjalnemu nabywcy w przyszłości.